هاست دانلود

هاست دانلود آلمان به دلیل قرارگیری در دیتاسنتر محبوب و بزرگ Hetzner کیفیت بسیار مناسبی دارند. امکان دانلود مستقیم فایل در این سرور دانلود وجود دارد. دسترسی به فایل‌های سرور هاست دانلود آلمان برای تمام جهان با بالاترین سرعت امکان پذیر است و هیچ کشوری در این مورد محدودیت ندارد. پورت تمامی سرورهای دانلود 10 گیگابیت است و سرعت مناسبی را جهت دانلود به شما ارائه میدهد. برای افزایش سرعت دانلود کاربران در این سرویس از وب سرور محبوب NGiNX استفاده شده است که در این سرور به صورت کاملاً تخصصی برای دانلود فایل های سنگین کانفیگ شده است. هاست دانلود، دیتابیس یا پایگاه داده ندارد و کاربران نمی توانند از اسکریپت هایی که با MySQL در ارتباط است استفاده نمایند همچنین امکان استفاده از اسکریپت رپیدلیچ در این سرویس وجود ندارد اما استفاده از سایر اسکریپت های php مانند فایل منیجرها در این سرویس امکانپذیر است. با توجه به حجم بسیار بالای هاردهای این سرویس برای جلوگیری از افت کیفیت در هیچ کدام از شرکت ها از هاست دانلود Backup تهیه نمی شود.

پلان های هاست دانلود

DL-01

5 گیگابایت

19 هزار تومانماهانه
ترافیک : ۲۵۰ گیگابایت
SSL رایگان
پشتیبانی از PHP
پشتیبانی 24 ساعته

DL-02

۱۰ گیگابایت

27 هزار تومانماهانه
ترافیک: ۵۰۰ گیگابایت
SSL رایگان
پشتیبانی از PHP
پشتیبانی 24 ساعته

DL-03

15 گیگابایت

42 هزار تومانماهانه
ترافیک: ۸۰۰ گیگابایت
SSL رایگان
پشتیبانی از PHP
پشتیبانی 24 ساعته

DL-04

25 گیگابایت

59 هزار تومانماهانه
ترافیک: ۱۲۰۰ گیگابایت
SSL رایگان
پشتیبانی از PHP
پشتیبانی 24 ساعته

DL-05

50 گیگابایت

100 هزار تومانماهانه
ترافیک: ۱۵۰۰ گیگابایت
SSL رایگان
پشتیبانی از PHP
پشتیبانی 24 ساعته

هاست دانلود در واقع برخلاف فضای دیسک زیاد، Ram و Cpu بالایی ندارد، چراکه هدف بارگذاری سایت نیست، به همین دلیل به منابع زیاد نیازی ندارد و فقط جهت ذخیره سازی و دانلود استفاده می شود.

یکی از مهمترین کاربردهای هاست دانلود، استفاده از آن برای سایت های دانلودی است که بهتر است برای میزبانی این نوع سایت ها، از دو نوع هاست استفاده کنیم، یا برای مثال اگر سایت فروشگاهی داشته باشیم، باز هم می توانیم از یک هاست پرقدرت تر کمک بگیریم، شاید این سوال برایمان پیش آید که چرا دو نوع هاست جداگانه؟

در پاسخ این سوال باید گفت که عملاً بهتر است یک پکیج هاست داشته باشیم که سایت خود را در آن اجرا کنیم و یک هاست دیگر هم برای بارگذاری فایل های دانلودی. به این شکل، با ارائه لینک مستقیم به کاربران، آنها می توانند فایل ها را به راحتی دانلود کنند.

البته علاوه بر محدودیت ایجاد دیتابیس ما برای ساخت ایمیل اکانت نیز با محدودیت مواجه خواهیم شد و یا حتی نمی توانیم از این نوع سرویس بک آپی دریافت کنیم، اما باز هم برای سایت های دانلودی بهترین گزینه است؛ چراکه وب مستر می تواند به راحتی فایل های خود را روی این هاست آپلود کرده و تنها به کمک یک لینک دانلود، فایل های مورد نظر را در اختیار مخاطبان سایت اصلی خود قرار دهید.

البته از این نوع هاست فقط برای دانلود و آپلود سایت های دانلودی استفاده نمی شود، بلکه سایت های بزرگ بیشتر برای ذخیره سازی بک آپ ها از هاست دانلود استفاده می کنند و فایل های بک آپ خود را مستقیماً در فضای هاست دوم خود قرار می دهند.

و یا یک سری سرویس های اشتراک ویدئو هم هستند که دقیقا به همین صورت از این هاست ها استفاده می کنند، یعنی ویدئوهایی که توسط کاربران و یا خودشان آپلود می شوند، در هاست دانلود ذخیره شده و سپس به نمایش گذاشته می شوند.